keresés a weboldalon

Zala Megyei Szent Rafael Kórház

DIETETIKUS

A Zala Megyei Szent Rafael Kórház (Zalaegerszeg, Zrínyi u. 1.) pályázatot ír ki

DIETETIKUS

állásra

Egészségügyi szolgálati jogviszony időtartama: határozott (várhatóan 3 év)

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős

Főbb feladatok:

  • a betegélelmezéssel, betegétkeztetéssel kapcsolatos feladatok felügyelete az Élelmezési Osztályon
  • az egészséges táplálkozás szempontjainak képviselete az intézményi ellátás során
  • tápláltsági állapot felmérése, táplálkozási anamnézis felvétele
  • kóros tápláltsági állapot felismerése, diétaterápiás javaslat a kezelőorvos és az ellátott számára
  • táplálási terv készítése
  • táplálkozásfüggő megbetegedés esetén a dietetikai ellátással segíti a gyógyszeres terápia hatékonyságát, az életminőség javítását, szövődmények elkerülését
  • egyéni és csoportos diétás tanácsadás az ellátottak és hozzátartozójuk számára.

Illetmény: Az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény szerinti, valamint az egyes egészségügyi dolgozók és egészségügyben dolgozók illetmény- vagy bérnövelésének, valamint az ahhoz kapcsolódó támogatás igénybevételének részletes szabályairól szóló 256/2013. (VII.15.) Korm. rendelet szerint.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú szakirányú iskolai végzettség (egészségügyi főiskolai kar dietetikus szak)
  • büntetlen előélet

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • fekvőbeteg intézetben szerzett szakmai tapasztalat

A pályázathoz kérjük csatolni:

  • részletes szakmai önéletrajz
  • végzettséget igazoló okiratok másolata
  • erkölcsi bizonyítvány, vagy az igénylésről szóló igazolás
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban résztvevők megismerhetik

A munkakör betölthetőségének időpontja: az elbírálást követően azonnal

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. szeptember 30.

A pályázatot a Zala Megyei Kórház Humán Erőforrás Gazdálkodási Osztály Osztályvezetőjéhez kell benyújtani. A borítékon kérjük feltüntetni a pályázati azonosító számot: HEG/8/35/2021., A borítékon kérjük feltüntetni: „Dietetikus”.

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. október 8.

A pályázatok elbírálásának eredményéről értesítést küldünk.

Zalaegerszeg, 2021. augusztus 24.

Dr. med. habil. Gasztonyi Beáta Ph.D.

főigazgató