keresés a weboldalon

Zala Megyei Szent Rafael Kórház

MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

A Zala Megyei Szent Rafael Kórház (Zalaegerszeg, Zrínyi u. 1.) pályázatot ír ki

állásra

Egészségügyi szolgálati jogviszony időtartama: határozatlan

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős

Főbb feladatok:

  • műszaki terület javítási, karbantartási feladatainak előkészítése, koordinálása
  • az osztály karbantartási, szerviz és egyéb szerződéseinek nyomon követése, aktualizálása
  • a megrendelések elkészítése, az igények alapján az ajánlatok beszerzése, a beszerzési szabályzatnak megfelelően az anyag, az eszköz és szolgáltatások beszerzésének előkészítése
  • pályázatok, beruházások előkészítésében, megvalósításában történő részvétel
  • a közbeszerzési értékhatár alatti beszerzések megvalósításában a műszaki specifikáció alapján ás a beszerzési szabályzatban rögzítettek szerint előkészíti a beszerzési eljárást
  • a folyamatban lévő rendeléseket figyelemmel követi
  • keretgazdálkodás, a kötelezettségvállalási és egyéb nyilvántartási rendszerek kezelése
  • a dokumentációs rendszerben a szerződések státuszának figyelemmel kísérése.

Illetmény: A Munka Törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény szerinti megegyezéses bér.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • min. műszaki, vagy gazdasági szakirányú középfokú végzettség
  • büntetlen előélet

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

A pályázathoz kérjük csatolni:

  • szakmai önéletrajz
  • a végzettséget igazoló okiratok másolata
  • erkölcsi bizonyítvány, vagy az igénylésről szóló igazolás
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban résztvevők megismerhetik

A munkakör betölthetőségének várható időpontja: az elbírálást követően azonnal

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. augusztus 13.

A pályázatot a Zala Megyei Szent Rafael Kórház Humán Erőforrás Gazdálkodási Osztály osztályvezetőjéhez kell benyújtani. A borítékon kérjük feltüntetni a pályázati azonosító számot: HEG/8/45/2021., valamint a munkakör megnevezését: „Műszaki ügyintéző”.

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. augusztus 19.

A pályázatok elbírálásának eredményéről értesítést küldünk.

A pályázó pályázati anyagának benyújtásával hozzájárul személyes adatainak intézetünk általi kezeléséhez, valamint tudomásul veszi, hogy sikertelen pályázat esetén az általa benyújtott dokumentumok az elbírálást követően megsemmisítésre kerülnek.

Zalaegerszeg, 2021. július 19.

Dr. med. habil. Gasztonyi Beáta Ph.D

főigazgató