|
Főmenü
|
Aktuális
A nevetés a legjobb gyógyszer!
2010.12.13. 18:00:00 2010. május 18-án az alsópáhoki Kolping Hotel támogatásával Bohócdoktori vizitre került sor intézetünk gyermekosztályán.Drrr.Hopplá és Dr. Kukucska, a Piros Orr Alapítvány bohócdoktora szerzett felejthetetlen perceket az osztály kis betegeinek.
Nyomtatható verzió
|