|
Főmenü
|
Aktuális
Nyugdíjas ünnepség
2010. december 13. 2011.01.06. 09:20:17 2010.december 13-án és 14-én ismét találkozóra invitálta intézetünk vezetése és az EDDSZ kórházi alapszervezete a nyugállományban lévő munkatársakat. A két napon megtartott jó hangulatú találkozókon fényképekkel illusztrált tájékoztatót hallhattak a megjelentek az intézet 2010.évi főbb eseményeiről,szerény vendéglátás és ének-műsor keretében kötetlenül beszélgethettek egymással és a jelenlévő munkatársakkal.
Nyomtatható verzió
|