|
Főmenü
|
Aktuális
Államtitkári látogatás
2011. február 24. 2011.03.01. 10:43:57 Államtitkári látogatásDr. Szócska Miklós egészségügyért felelős államtitkár országjáró körútjának hetedik napján, 2011. február 24-én a Zala Megyei Kórházban folytatott megbeszélést az ellátórendszer korszerűsítésének elveiről.
Nyomtatható verzió
|