|
Főmenü
|
Aktuális
Átadási ünnepség a Fül-Orr-Gégészeti Osztályon
2014. április 19. 2014.04.29. 10:00:00 2014. március 19-én örömteli esemény helyszíne volt a Fül-Orr-Gégészet Ambulanciája. A SITFORM Bútorgyár Bt. valamint az ISPITA Alapítvány támogatásának köszönhetően egy több mint 2 millió forint értékű mikroszkóppal gyarapodott az osztály eszközparkja. Az átadási ünnepségen Dr. Csidei Irén főigazgató a kórházi eszközbeszerzések nehézségeiről és a támogatók szerepéről, Dr. Földesi Levente a SITFORM Bt. Ügyviteli vezetője az 1998-ban alakult cég lokálpatrióta elhivatottságú szerep vállalásáról beszélt. Az ISPITA Alapítvány kuratóriumi elnöke, Eichinger Attila az alapítvány kórház életében betöltött szerepét emelte ki, Dr. Péter József osztályvezető főorvos pedig a hála szavai mellett az eszköz értékén túlmutató szerepéről szólt.
Nyomtatható verzió
|