|
Főmenü
|
Aktuális
Fejlesztjük az eszközparkot
2015.12.01. 2015.12.01. 14:08:35 A Zala Megyei Kórház megtartotta az eszközállomány fejlesztését és korszerűsítését célzó pályázat projektnyitó rendezvényét. A Társadalmi Infrastruktúra Operatív Program keretéből nyert, több mint 540 millió Ft-os támogatásból az intézmény 14 osztályára érkezik 51 féle eszköz. Nagy értékű berendezéseket vásárolhatunk, melyek egyaránt szolgálják a járó- és a fekvőbeteg ellátást. Bővíthetjük a hiányos eszközparkot és lecserélhetjük az elavult berendezéseket. A beruházás eredményeként csökken az intézmény berendezéseinek átlag életkora, az eszközök energiafelhasználása, fenntartási költsége és rövidülnek a várólisták. Sokprofilú közösségi kórházként magasabb szintű ellátást tudunk biztosítani és teljesítjük a szakmai elvárásokat. Miután a támogatói döntés ez év augusztusában született meg és év végére le kell zárnunk a projektet, javában tart a beszerzés. A berendezések 40%-a már megérkezett és naponta fogadjuk az újabb szállítmányokat. Az egyes osztályokon a betanulást követően azonnal a betegek szolgálatába állnak az új műszerek. Nyomtatható verzió
|