|
Főmenü
|
Aktuális
Közös érdekünk
LÁTOGATÁSI TILALOM 2020.03.11. 14:55:26 A Zala Megyei Szent Rafael Kórházban – a vírusfertőzések terjedésének megakadályozása érdekében – TELJES KÖRŰ LÁTOGATÁSI TILALOM van érvényben.Kérjük, hogy a pácienseknek hozott holmit adják át az ápolóknak és ne próbálják meg kijátszani a látogatási tilalmat. Ezzel a kórházban fekvők gyógyulási esélyét veszélyeztetik. A legyengült immunrendszerű, sérülékeny szervezetű páciensek számára azok a kórokozók is végzetesek lehetnek, melyeket az erős szervezetű látogatók anélkül hordoznak, hogy náluk bármiféle tünetet okoznának.Az elővigyázatossághoz az Önök együttműködésére is szükségünk van. Kérjük, viselkedjenek felelősségteljesen!
Megértésüket köszönjük. Nyomtatható verzió
|