|
Főmenü
|
Utolsó módosítás: 2018.07.11.
Látogatók: 10486 Történet:A Zala Megyei Szent Rafael Kórház mikrobiológiai vizsgálatait kezdetben a Zala Megyei KÖJÁL (később ÁNTSZ) Mikropiológiai laboratóriuma végezte 2006. február végéig, a laboratórium megszűnéséig. 2006 márciusától a vizsgálati anyagot a Szombathelyi ÁNTSZ Laborítórium Kft. mikrobiológiai laboratóriumába kellett szállítani. A kórházunk Mikrobiológiai laboratóriumát 2009 márciusában indítottuk el. A laboratórium személyzete egyrészt a kórházban működő Mikrológiai és STD laboratórium, másrészt a kórház egyéb osztályain más munkakörben dolgozó több évtizedes asszisztensi gyakorlattal rendelkező dolgozókból (volt ÁNTSZ Zala Megyei Intézete Mikrobiológiai laboratórium dolgozói) állt össze.
.
Nyomtatható verzió
|