|
Főmenü
|
Aktuális
Új kiállítás a Neurogalériában.
2012. október 25. 2012.11.20. 13:57:05 2012. október 25-én Dr. Nagy Edit radiológus főorvos alkotásaiból nyílt kiállítás intézetünk Neurogalériájában. Az "Arcok és hangulatok" című tárlatot Dr. Kecskés Gábor orvosigazgató, Dr. Katona György művészeti menedzser valamint Dr. Nikl János osztályvezető főorvos nyitotta meg és ajánlotta a szépszámú érdeklődő figyelmébe.
Nyomtatható verzió
|