|
Főmenü
|
Utolsó módosítás: 2014.07.07.
Látogatók: 38778 Házirend
Látogatási idő:Hétköznap: 15-18 óráigHétvégén, ünnepnapokon: 10-18 óráig Az orvosi vizitek és a hőmérőzés ideje - 2-3 óra között, valamint orvosi rendelkezés szerint- és a csendes pihenő alatt a betegek a kórtermekben tartózkodnak. Az osztályt csak az orvos, vagy nővér engedélyével, tudtával hagyhatják el. Nem látogathatja a beteget, aki maga is fertőző betegségben szenved. Az osztályon tilos a dohányzás, szeszes ital fogyasztása. Az osztályra felvett betegek ruhájukat a kórteremben található szekrényben helyezhetik el. A magukkal hozott értéktárgyakért, pénzért felelősséget csak úgy vállalunk, ha a beteg azokat a bennfekvése alatt letétbe helyezi. A betegek saját hálóruhát, köntöst viselhetnek. Célszerű magukkal hozni tisztálkodó eszközöket. A betegek személyre szólóan kapják élelmüket, a látogatóktól kapott élelem a társalgóban elhelyezett, a betegek részére fenntartott hűtőszekrényben, névvel ellátva tárolható. Ablakban tilos élelmet tárolni! Fennjáró betegek étkezése a társalgóban elhelyezett asztaloknál történik, a fekvő betegek a kórteremben étkeznek. A betegek, illetve hozzátartozók kérése esetén lehetőség van a vallásuknak megfelelő lelki gyakorlatok végzésére. A sikeres gyógyítás és a betegek nyugalma érdekében kérjük a házirend betartását! Nyomtatható verzió
|